0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Deklaratë e kryetarit të AOGjSH, Deanoski (drejtpërdrejtë)

Deklaratë e kryetarit të Sindikatës së AOGjSH, Tërpe Deanoski lidhur me protestën që zhvillohet në administratë dhe gjyqësi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle