0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQPolitikë SQVideo SQ

Deklaratë e kryeministrit Zoran Zaev (drejtpërdrejtë)

Deklaratë e kryeministri Zoran Zaev, kryetarit të komunës së Shuto Orizares, Kurto Dudush dhe drejtorit të TAV-it Metin Batak në fillimin e punimeve të kanalizimit atmosferik në Shuto Orizare me fonde nga TAV-i.

Shkup, 26 korrik 2021 (MIA) – Deklaratë e kryeministri Zoran Zaev, kryetarit të komunës së Shuto Orizares, Kurto Dudush dhe drejtorit të TAV-it Metin Batak në fillimin e punimeve të kanalizimit atmosferik në Shuto Orizare me fonde nga TAV-i.

https://www.facebook.com/MediumskaInformativnaAgencija/videos/2933901910206815/

 

Butoni Kthehu në krye
Mbylle