0_Web_Ballina – Sllajder SQLink i drejtpërdrejtë SQShoqëri SQ

Deklaratë e kryeministrit Zaev,ministres Shahpaska dhe kryetares të LSHP-së, Trajkova (drejtpërdrejt)

Deklaratë të kryeministrit Zoran Zaev, ministres për Punë dhe Politikë Sociale si dhe të kryetares së Lidhjes së Shoqatave të Pensionisteve të Maqedonisë, Stanka Trajkova pas ngjarjes me rastin e shënimit të 75 vjetorit të themelimit të LSHP-së.

Shkup, 20 shtator 2021 (MIA) – Deklaratë të kryeministrit Zoran Zaev, ministres për Punë dhe Politikë Sociale si dhe të kryetares së Lidhjes së Shoqatave të Pensionisteve të Maqedonisë, Stanka Trajkova pas ngjarjes me rastin e shënimit të 75 vjetorit të themelimit të LSHP-së.

https://www.facebook.com/MediumskaInformativnaAgencija/videos/190039079826328/

 

Butoni Kthehu në krye
Mbylle