0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQPolitikë SQVideo SQ

Deklaratë e kryeministrit Zaev dhe zëvendëskryetarit të FSHO-së, Soros (drejtpërdrejtë)

Deklaratë e kryeministrit Zoran Zaev dhe zëvendëskryetarit të Fondacionit Shoqëri e Hapur Aleks Soros pas nënshkrimit të disa memorandumeve për bashkëpunim.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle