Link i drejtpërdrejtë SQPolitikë SQ

Deklaratë e kryeministrit Zaev dhe kryetarit të Alternativës Gashi (drejtpërdrejtë)

Deklaratë e kryeministrit Zoran Zaev dhe kryetarit të Alternativës, Afrim Gashi, në Klubin e deputetëve.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle