0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQPolitikë SQVideo deklaratë SQVideo SQ

Deklaratë e kryeministrit Dimitar Kovaçevski (drejtpërdrejtë)

Deklaratë e kryeministrit Dimitar Kovaçevski pas takimit me liderin e VMRO-DPMNE, Hristijan Mickovski lidhur me propozimin francez për heqjen e vetos bullgare dhe hapjen e negociatave për anëtarësim të Maqedonisë së Veriut në BE.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle