0_Maqedoni.Portal SQLajme nga komunat SQPolitikë SQZgjedhjet Lokale 2021

Deklaratë e kandidatit për kryetar të Gostivarit, Arben Taravari (EMBARGO për publikim deri në orën 19:00)

- Kandidati për kryetar nga koalicioni Aleanca për Shqiptarët dhe Alternativa, Arben Taravari pret që dita e zgjedhjeve të kalojë sa më mirë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle