0_Maqedoni.Portal SQPolitikë SQ

Deklaratat e Zaevit dhe Hoxhës për aksionin për pyllëzimin e zonave të djegura në zonën e fshatit Tenovë

Kryeministri Zoran Zaev dhe ministri i Bujqësisë, Pylltarisë dhe Ekonomisë së Ujërave Arjanit Hoxha do të japin deklarata me rastin e pyllëzimit të zonave të djegura në zonën e fshatit Tenovë, Komuna e Bërvenicës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle