0_Web_Ballina – Sllajder SQLink i drejtpërdrejtë SQShoqëri SQ

Deklarata të Zaevit, Shahpaskës dhe Georgievskit (drejtëpërdrejtë)

- Kryeministri Zoran Zaev, ministrja e Punës dhe Politikës Sociale, Jagoda Shahpaska dhe kryetari i Komunës së Gazi Babës, Boris Georgievski marrin pjesë në hapjen e kopshtit të ri të fëmijëve "Flutura".

Butoni Kthehu në krye
Mbylle