0_Maqedoni.Portal SQLink i drejtpërdrejtë SQMKD-AL SQShoqëri SQVideo SQ

Deklarata të ministrit të Financave Besimi dhe drejtoreshës së DAP-it, Llukarevska (drejtpërdrejtë)

Deklarata të ministrit të Financave, Fatmir Besimi dhe drejtoreshës së Drejtorisë për të Ardhura Publike (DAP), Sanja Llukarevska pas vizitës së kompanisë “UKA Komerc” në Saraj.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle