0_Maqedoni.Portal SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Deklarata të ministrit Nikollovski dhe drejtorit të AMFBZhR, Baçovski (drejtpërdrejtë)

Deklarata të ministrit të Bujqësisë Pylltarisë dhe Ekonomisë së Ujërave, Lupço Nikollovski dhe drejtorit të Agjencisë për Mbështetje Financiare të Bujqësisë dhe Zhvillim Rural, Nikica Baçovski.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle