0_Maqedoni.Portal SQLink i drejtpërdrejtë SQMKD-AL SQShoqëri SQVideo SQ

Deklarata të ministrit Bujar Osmani dhe udhëheqëses së NUM Milica Bubalo (drejtpërdrejtë)

Deklarata të ministrit për Punë të Jashtme, Bujar Osmani dhe drejtueses së Ndihmës urgjente mjekësore, Milica Bubalo pas arritjes së 149 qytetarëve të Afganistanit në aeroportin ndërkombëtar të Shkupit.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle