0_Maqedoni.Portal SQLink i drejtpërdrejtë SQPolitikë SQShoqëri SQVideo deklaratë SQVideo SQ

Deklarata të ministrave të Mbrojtjes së RMV-së dhe Sllovenisë, Shekerinska dhe Tonin (drejtpërdrejtë)

Deklarata të ministrave të Mbrojtjes të Maqedonisë së Veriut dhe të Sllovenisë, Radmilla Shekerinska dhe Matej Tonin.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle