0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQLink i drejtpërdrejtë SQPolitikë SQVideo deklaratë SQ

Deklarata të ministrave Shekerinska dhe Mehaj (drejtpërdrejt)

Deklarata të ministres së Mbrojtjes, Radmilla Shekerinska dhe kolegut të saj kosovar Armend Mehaj, i cili është për vizitë në Shkup

Butoni Kthehu në krye
Mbylle