0_Maqedoni.Portal SQPolitikë SQ

Deklarata të ministrave Kreshnik Bekteshi dhe Naser Nuredini (drejtpërdrejt)

Deklaratat e ministrave të Ekonomisë dhe Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor, Kreshnik Bekteshi dhe Naser Nuredini dhe drejtorit të SHA ELEM Turs, Adem Avziu pas inspektimit të aktiviteteve të modernizimit të qendrës për ski "Kodra e Diellit".

Butoni Kthehu në krye
Mbylle