0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQLink i drejtpërdrejtë SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQVideo deklaratë SQ

Deklarata të ministrave Boçvarski dhe Spasovski

Deklarata të ministrit të Transportit dhe Lidhjeve, Bllagoj Boçvarski dhe ministrit të Punëve të Brendshme, Oliver Spasovski, para hapjes së konferencës "Siguria në rrugë, sfidat dhe masat për rrugë të sigurta".

Butoni Kthehu në krye
Mbylle