Lajme nga komunat SQLink i drejtpërdrejtë SQMakedonija.Slajder SQShkup SQShoqëri SQ

Deklarata të kryetarëve Arsovska dhe Kostovski (drejtpëdrejt)

- Deklarata të kryetarëve të Qytetit të Shkupit dhe Komunës së Butelit, Danella Arsovska dhe Darko Kostovski.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle