0_Maqedoni.Portal SQLink i drejtpërdrejtë SQMKD-AL SQPolitikë SQVideo deklaratë SQVideo SQ

Deklarata të kryeministrit Zaev, zëvendëskryeministrit të parë Grubi dhe kryetarëve të komunave Shilegov dhe Bexheti (drejtpërdrejtë)

Deklarata të kryeministri Zoran Zaev, zëvendëskryeministrit të parë dhe ministër për Sistem Politik dhe Marrëdhënie mes Bashkësive, Artan Grubi, ministrit të Financave, Fatmir Besimi, ministrit të Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi, kryetarit të qytetit të Shkupit, Petre Shilegov dhe komunës së Sarajit, Blerim Bexheti  pas vizitës në fabrikën me aktivitet industrial „One cable“ në Saraj.

Shkup, 16 shtator 2021 MIA) – Deklarata të kryeministri Zoran Zaev, zëvendëskryeministrit të parë dhe ministër për Sistem Politik dhe Marrëdhënie mes Bashkësive, Artan Grubi, ministrit të Financave, Fatmir Besimi, ministrit të Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi, kryetarit të qytetit të Shkupit, Petre Shilegov dhe komunës së Sarajit, Blerim Bexheti  pas vizitës në fabrikën me aktivitet industrial „One cable“ në Saraj.

https://www.facebook.com/MediumskaInformativnaAgencija/videos/388219482875807/

Butoni Kthehu në krye
Mbylle