0_Maqedoni.Portal SQLink i drejtpërdrejtë SQMKD-AL SQVideo deklaratë SQVideo SQ

Deklarata të kryeministrit Zaev dhe ministres Carovska (drejtpërdrejtë)

Deklarata të kryeministrit Zoran Zaev, ministres së Arsimit dhe Shkencës, Milla Carovska, rektorit të universitetit “Shën Kirili dhe Metodi” Nikola Jankullovski dhe dekani i Fakultetit të Shkencave matematiko-natyrore, prof. dr. Aleksandar Skeparovski në ditën e parë akademike në FMN.

Shkup, 1 tetor 2021 (MIA) – Deklarata të kryeministrit Zoran Zaev, ministres së Arsimit dhe Shkencës, Milla Carovska, rektorit të universitetit “Shën Kirili dhe Metodi” Nikola Jankullovski dhe dekani i Fakultetit të Shkencave Matematiko-natyrore, prof. dr. Aleksandar Skeparovski në ditën e parë akademike në FShMN.

https://www.facebook.com/MediumskaInformativnaAgencija/videos/574836143843192/

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle