0_Maqedoni.Portal SQEkonomi SQLink i drejtpërdrejtë SQMakedonija.Slajder SQ

Deklarata të kryeministrit Kovaçevski dhe zëvendëskryeministrit Bytyqi (drejtpërdrejtë)

Deklarata të kryeministrit Kovaçevski dhe zëvendëskryeministrit për Çështje Ekonomike Fatmir Bytyqi pas promovimit të impianteve të reja të prodhimit në kompaninë "Brako".

Butoni Kthehu në krye
Mbylle