0_Maqedoni.Portal SQLink i drejtpërdrejtë SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQShoqëri SQVideo SQ

Deklarata të kryeministrit Kovaçevski dhe ministrit Nikollovski (drejtpërdrejtë)

Deklarata të kryeministrit Dimitar Kovaçevski dhe ministrit të Bujqësisë, Pylltarisë dhe Ekonomisë së Ujërave, Lupço Nikollovski, pas takimit me menaxhmentin e Kombinatit të duhanit në Prilep dhe vizëtës në pikën blerëse të duhanit. bsh/

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle