0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Deklarata të Kovaçevskit, Petrovkës, Bërnzit dhe Galovejit

Deklarata të kryeministrit Dimitar Kovaçevskit, ministres së Mbrojtjes Slavjanka Petrovkës, ambasadores së SHBA-së Kejt Bërnzit dhe ambasadores së Mbretërisë së Bashkuar, Rejçel Galovejit në ditën e hapur për ekspozimin e aeroplanëve  që është pjesë e stërvitjes “Swift Respose 22” në poligonin sportiv “Krivollak”.

Shkup, 8 maj 2022 (MIA) – Deklarata të kryeministrit Dimitar Kovaçevskit, ministres së Mbrojtjes Slavjanka Petrovkës, ambasadores së SHBA-së Kejt Bërnzit dhe ambasadores së Mbretërisë së Bashkuar, Rejçel Galovejit në ditën e hapur për ekspozimin e aeroplanëve  që është pjesë e stërvitjes “Swift Respose 22” në poligonin sportiv “Krivollak”.

 

Butoni Kthehu në krye
Mbylle