0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQLink i drejtpërdrejtë SQMakedonija.Slajder SQPartitë politike SQPolitikë SQVideo deklaratë SQ

Deklarata e liderit të VMRO-DPMNE-së, Mickoski (drejtpërdrejt)

Deklarata të kryetarit të VMRO-DPMNE-së, Hristijan Mickoski dhe kryetarit të komunës së Butelit, Darko Kostovski, në vendosjen e gurthemelit të një kopshti në Butel.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle