Botë SQBotë.Portal SQMagazinë SQ

Dejvid Markus largohet nga Fejsbuku

Drejtori i sektorit financiar- teknologjik të Fejsbukut, Dejvid Markus ka njoftuar se deri në fund të vitit do ta braktis kompaninë dhe do të fillojë të punojë në një projekt të ri.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle