0_Web_Aktuale SQBallkan SQBallkan.portal SQ

Dejli mejl: Ekziston një mundësi e madhe për nënshkrimin e një marrëveshjeje me Shqipërinë për ndërtimin e një qendre azili

Ministria britanike e Punëve të Jashtme dhe ajo shqiptare po diskutojnë për hapjen e qendrës së azilit në Tiranë, për strehimin e refugjatëve, të cilën Franca refuzon t'i pranojë, shkruan Dejli mejl britanik.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle