0_Web_Aktuale SQBotë SQBotë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Dejli meil: Talebanët kanë më shumë fluturake luftarake se rreth dhjetë anëtare të NATO-s

Talebanët tani posedojnë 48  helikopterë dhe aeroplanë luftarakë pas tërheqjes së ushtarëve amerikanë nga Afganistani, kumtoi Dejli mejl, duke iu referuar hetimit të vet.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle