0_Maqedoni.Portal SQPartitë politike SQPolitikë SQTekste origjinale SQ

Degët e PDSH-së Çair dhe Shuto Orizare miratuan listat e kandidatëve për këshillat komunal

Degët e PDSH-së Çair dhe Shuto Orizare mbajtën kuvendet e degëve ku u miratuan listat e kandidatëve për këshillat komunale që do të garojnë në zgjedhjet lokale të 17 tetorit. Bartës liste në Çair do të jetë Almir Miftari kurse në Shuto Orizare Fadil Leskovica.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle