0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQLink i drejtpërdrejtë SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Debati publik për draft versionin e Strategjisë për reformën e administratës publike 2023-2030 (drejtpërdrejtë)

Debat publik për draft versionin e Strategjisë për reformën e administratës publike 2023-2030, në organizim të Ministrisë për Shoqëri Informatike dhe Administratë.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle