0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Përzgjedhja e redaktorit SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQPolitikë SQ

Debati për Ligjin për rrogën minimale vazhdon nesër

Kuvendi sot pasdite debatoi për Propozimin e ligjit për ndryshim dhe plotësim të Ligjit për rrogën minimale, me të cilin rroga minimale do të jetë 18.000 denarë. Debati rreth këtij Propozim ligji vazhdon nesër në orën 12:00.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle