0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQBiznes SQBiznes.portal SQEkonomi SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Debati për amendamentet për Propozim-buxhetin për vitin 2023 vazhdon nesër, u refuzuan katër amendamente

- Debati për amendamentet për Propozim-buxhetin për vitin 2023 në Komisionin kuvendor për Financim dhe Buxhet vazhdon nesër, pasi sot ishin shqyrtuar dhe refuzuar disa amendamente të propozuara nga deputetët e partisë opozitare VMRO-DPMNE.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle