0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Debati kuvendor për pagën minimale vazhdon nesër

Debati rreth Propozim-ndryshimeve të Ligjit për pagën minimale do të vazhdojë nesër pasi sot, në ditën e dytë të debatit, shumica parlamentare dhe opozita përmes replikave dhe kundërreplikave i shprehën qëndrimet dhe vërejtjet e tyre për propozim zgjidhjen ligjore.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle