0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQPolitikë SQ

Debati rreth amendamenteve për ribalancin e buxhetit vazhdon nesër

Në Kuvend pasditen e sotme, në seancën e Komisionit për Financim dhe Buxhet, ka vazhduar debati i amendamenteve për ribalancimin e buxhetit për këtë vit. Kjo është dita e nëntë e debatit të amendamenteve, i cili do të vazhdojë nesër në orën 11:00.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle