0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Debat publik për përforcimin e mekanizmve për bashkëpunim mes organizatave të personave me pengesa, gazetarëve dhe institucioneve kompetente

Në organizim të Institutit të Maqedonisë për mediume (IMM) dhe Këshillit nacional të organizatave invalidore të Maqedonisë (KNOIM) sot do të mbajë debat publik kushtuar përforcimit të mekanizmave për bashkëpunim mes organizatave të personave me pengesa, gazetarëve dhe institucioneve kompetente.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle