0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQShoqëri SQ

Debat publik për Ligjin për pjesëmarrje rinore në fokusin e kryetarëve të rinj të komunave në territorin e Qytetit të Shkupit

Shoqata e qytetarëve “Të rinjtë mund të organizojnë  ngjarje” sot do të organizojnë debat publik me temën: “Sa është ligji për pjesëmarrjen rinore dhe politikat rinore në fokusin e kryetarëve të rinj të komunave në territorin e qytetit të Shkupit dhe të qytetit të Shkupit?”.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle