0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Debat publik për Draft-strategjinë për reformën e administratës publike 2023-2030

Ministria e Shoqërisë Informatike dhe Administratës dhe RESPA organizojnë debat publik për Draft versionin e Strategjisë për reformën e administratës publike 2023-2030.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle