0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Debat për sfidat në programimin dhe realizimin e programit IPARD III (2021 – 2027)

Konventa nacionale për Bashkimin Evropian në Maqedoni të Veriut sot në platformën Zum do të jetë nikoqire e Grupit të punës 1 – Bujqësi dhe zhvillim rural (Kapitulli 11), që do ta mbajë sesionin e nëntë me temë “Sfidat në programimin dhe realizimin e programit IPARD III (2021 – 2027)”, në organizim të Lëvizjes evropiane.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle