0_Maqedoni.Portal SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQ

Debat komisioni për kredinë për Projektin për ndërlidhje të rrugëve lokale

Komisioni kuvendor për financim dhe buxhet sot në mbledhjen e 22-të diskutoi për Propozim-ligjin për detyrim të Republikës së Maqedonisë së Veriut me kredi tek Banka ndërkombëtare për ripërtëritje dhe zhvillim - Banka botërore sipas Marrëveshjes për kredi për financim shtesë të projektit për ndërlidhje të rrugëve lokale, me procedurë të shkurtuar dhe vendosi të dërgohet për procedurë të mëtutjeshme në Kuvend.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle