0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQPolitikë SQ

Data e zgjedhjeve lokale mbetet 17 tetori

Data e zgjedhjeve lokale mbetet 17 tetori konform Kodin Zgjedhor. Përputhja e regjistrimit me fushatën zgjedhore nuk do të ndryshojë asgjë dhe është e mundur që regjistrimi të përfundojë më herët, tha kryeministri Zoran Zaev.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle