0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Ballina – Sllajder SQIntervistë SQMakedonija.Slajder SQMKD-AL SQShoqëri SQ

Dashtevski për MIA-n: Përgatitjet për zgjedhjet lokale do të jenë me kohë

Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve (KSHZ) ka nënshkruar marrëveshje me kompaninë gjermane "Dermalog", e cila duhet të sigurojë terminalet e nevojshme për leximin e gjurmëve të gishtërinjve dhe sistemin për funksionimin e tyre, ndërsa do të kujdeset edhe për mirëmbajtjen e tyre në katër vitet e ardhshme, respektivisht katër cikle zgjedhore.

Kontrolloni gjithashtu

Mbylle
Butoni Kthehu në krye
Mbylle