0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQMIA Investigon SQSport SQStorje SQTë Tjera SQ

Dardan Dehari tetovari i parë që shkon në Lojrat Olimpike Dimërore

Lojrat Olimpike Dimërore në Pekin janë historike për Tetovën sepse është hera e parë që një tetovar do të marr pjesë në garat më prestigjioze në sportet dimërore. Dardan Dehari do të paraqitet më 13 dhe 16 shkurt në garat sllallom dhe sllallom të madh.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle