0_Web_Aktuale SQEvropë SQEvropë.Portal SQSvet.Slajder SQ

Danimarka planifikon t’i heqë të gjitha masat kundër Kovid-19 deri në shkurt

Danimarka planifikon javën e ardhshme t'i heqë të gjitha kufizimet e mbetura kundër Kovid-19, pasi që paralajmërim të ngjashëm patën Britania e Madhe dhe Holanda javën e kaluar, edhe krahas numrit të madh të të infektuarve me omikron në Evropë.

Lajmi është i kapshëm për parapaguesit e ueb- servisit të MIA-s.
Logojuni ose kontaktoni sektorin e marketingut për më shumë informacione.

+389 2 2461600
marketing@mia.mk
Butoni Kthehu në krye
Mbylle