Magazinë SQ

Daniel Krejg: Nuk kam asgjë të përbashkët me Bondin

Heroi i pesë filmave të fundit për Xhejms Bondin, Daniel Krejg (53) është tërësisht i painteresuar për aplikacionet e ndryshme dhe rrjetet sociale, si Instagrami, Fejsbuku dhe Tuiteri, dhe tani kur po "pensionohet" nga roli në agjentin 007,  nuk do ta kalojë kohën duke surfuar.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle