0_Maqedoni.Portal SQ0_Slajder SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Danella Arsovska kandidate e pavarur për kryetare të Qytetit të Shkupit

 Kryetarja e Lidhjes së Odave Ekonomike të Maqedonisë, Danella Arsovska në Fejsbuk publikoi se është kandidate e pavarur për kryetare të Qytetit të Shkupit dhe e kërkoi mbështetjen e qytetarëve të cilët, siç ka shkruar, dëshirojnë ndryshime.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle