Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë Botë

Daçiq: Kuvendi nesër do të shpërbëhet

Kryetari i Kuvendit të Serbisë Ivica Daçiq paralajmëroi se nesër do të shpërbëhet Kuvendi dhe do të shpallen zgjedhje të parakohshme parlamentare.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle