Ballkan SQBallkan.portal SQKorrespondentë BotëSvet.Slajder SQ

Daçiq: Kurti po mbijeton politikisht për shkak të incidenteve, është mirë kthimi në dialog

Kryetari i Kuvendit të Serbisë, Ivica Daçiq deklaroi se kryeministri i Kosovës, Albin Kurti “ka dinamikën e tij, agjendën dhe po mbijeton politikisht me incidente”, duke cekur se është mirë që kontesti rreth targave “u kthye në dialog”, lajmëroi korrespondenti i MIA-s nga Beogradi.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle