Evropë SQEvropë.Portal SQKRIZA RUSO-UKRAINASESvet.Slajder SQ

CNN: Temperaturat e ulëta në Kiev – edhe një shqetësim për qytetarët

Temperaturat e ulëta në Kiev shtojnë edhe një shqetësim në listën e problemeve të banorëve të kryeqytetit ukrainas. Me mijëra njerëz të strehuar në bodrume të pangrohura, vend-parkime nëntokësore dhe stacione të metrosë në qytet, vala e befasishme e të ftohtit është shqetësuese, lajmëroi raportuesi i CNN-it.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle