0_Web_Ballina – Sllajder SQBotë SQBotë.Portal SQ

CNN: SHBA-ja ka dëshmi të reja për sulmin e ardhshëm ndaj Ukrainës

SHBA-ja disponon me informacione të inteligjencës, të cilat tregojnë se komandantëve ushtarak rus u është urdhëruar të kryejnë sulm ndaj Ukrainës, njofton CNN, duke iu referuar dy personave zyrtarë dhe një burimi të tretë të informacioneve nga inteligjenca amerikane.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle