Botë SQBotë.Portal SQ

Çmimi i naftës tejkaloi 84 dollarë

Një fuçi naftë sot në bursat botërore është tregtuar për 84 dollarë. Rritja e çmimit të naftës vjen si pasojë e heqjes së kufizimeve të udhëtimit në SHBA dhe mundësisë së rritjes së kërkesës.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle