Biznes SQBiznes.portal SQEvropë SQEvropë.Portal SQLajme nga bota SQSvet.Slajder SQ

Çmimi i gazit në Evropë tejkaloi 1.200 dollarë për 1.000 metra kubë

Çmimi i gazit natyror në Evropë sot përsëri e ka arritur rekordin dhe për herë të parë tejkaloi 1.200 dollarë për 1.000 metra kubë, tregojnë të dhënat nga bursa ICE.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle