0_Maqedoni.Portal SQ0_Web_Aktuale SQMakedonija.Slajder SQPolitikë SQShoqëri SQ

Çmimi i energjisë mbetet i njejtë deri në fund të vitit, nëse duhet do të intervenohet me vauçerë, paralajmëroi Zaevi

Çmimi i rrymës do të mbetet i njejtë deri në fund të vitit, ndërsa pas kësaj, nëse ka nevojë, jemi të gatshëm të intervenojmë me qëllim që t'u ndihmojmë amvisërive dhe ekonomisë, theksoi lideri i LSDM-së dhe kryeministër aktual, Zoran Zaev.

Butoni Kthehu në krye
Mbylle